ROZKŁAD JAZDY Z UL. JAKUBOWICE, SŁONECZNA I PSTRĄŻNA ROK SZKOLNY 2021/2022

  Godzina wyjazdu do szkoły   Godzina przyjazdu ze szkoły
JAKUBOWICE PRZY OŚ. W. DZIENNIKARZY 6.50 UL.SZKOLNA 8 BUDYNEK ZSP 14.15
JAKUBOWICE PRZY BUDYNKU NR 5 6.52 UL.POGODNA 9 BUDYNEK ZSP 14.18
UL. 1 MAJA 52 OŚ.W. WRZOS 6.57 UL. SŁONECZNA PRZY BUDYNKU NR 22 14.21
UL. SŁONECZNA PRZY BUDYNKU NR 22 7.02 JAKUBOWICE PRZY BUDYNKU NR 5 14.30
UL. SZKOLNA 8 BUDYNEK ZSP 7.08 JAKUBOWICE PRZY OŚ. W. DZIENNIKARZY 14.32
UL.POGODNA 9 BUDYNEK ZSP 7.10 UL.SZKOLNA 8 BUDYNEK ZSP 14.40
UL.KOŚCIUSZKI 58 BUDYNEK SP3 7.15 UL.POGODNA 9 BUDYNEK ZSP 14.43
UL.PSTRĄŻNA BUDYNEK NR 24 7.27 AL.JANA PAWŁA II PRZY PARKU ZDROJOWYM 14.45
UL.KOŚCIUSZKI 58 BUDYNEK SP3 7.38 UL.KOŚCIUSZKI 58 BUDYNEK SP3 14.58
UL.POGODNA 9 BUDYNEK ZSP 7.43 UL.PSTRĄŻNA BUDYNEK NR 24 15.05
UL.SZKOLNA 8 BUDYNEK ZSP 7.46 UL.KOŚCIUSZKI 58 BUDYNEK SP3 15.10
    UL. 1 MAJA 52 OŚ.W. WRZOS 15.15